Od dziś do piątku darmowa kanapka śniadaniowa w McDonald's

W dniach 21 listopada do 25 listopada 2016 r. od 7:00 do 8:00 rano rusza kolejna promocja sieci McDonald’s. Można zupełnie za darmo otrzymać kanapkę McMuffin Farmerski.

Ten tydzień będzie prawdziwą gratką dla fanów fast foodów. McDonald’s do piątku włącznie będzie rozdawał kanapki McMuffin Farmerski w niemal wszystkich restauracjach całkowicie za darmo.

Darmowe kanapki można odebrać do najbliższego piątku włącznie. Wystarczy przyjść do niemal każdej restauracji tej firmy w Polsce (kilka zostało wyłączonych z akcji) między 7.00 a 8.00 rano i poprosić McMuffin Farmerski. Kanapka składa się z tostowej bułki, wieprzowiny, topionego sera cheddar i sosu musztardowo-chrzanowego.

McDonald’s przeprowadza takie akcje dość często – częstuje darmową kawą lub kanapkami ze śniadaniowej oferty.

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy odebrać darmową kanapkę:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
  • Aleje Tysiąclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.