🔴 Od 9 listopada ruch graniczny na przejściu w Kuźnicy zawieszony do odwołania

Przejście graniczne Kuźnica - Bruzgi
Przejście graniczne Kuźnica - Bruzgi | fot. Straż Graniczna

„Od wtorku, od godz. 7 rano do odwołania zawieszony zostanie ruch graniczny na przejściu w Kuźnicy; zarówno osobowy, jak i towarowy” – poinformowała w poniedziałek wieczorem Straż Graniczna.

Zamknięte przejście graniczne w Kuźnicy

W poniedziałek (8.11) wieczorem straż graniczna poinformowała o zawieszeniu ruchu granicznego na przejściu w Kuźnicy; zarówno osobowy, jak i towarowy. Podróżni, powinni się kierować na przejścia graniczne w Terespolu i Bobrownikach.

Decyzja o zawieszeniu funkcjonowania przejścia granicznego w Kuźnicy ma bezpośredni związek z tysiącami imigrantów, którzy w poniedziałek pojawili się w pobliżu przejścia granicznego w Kuźnicy. Migranci rozbili obozy wzdłuż polskiej granicy.

Część próbuje siłowo przedostać się terytorium Polski. Czytaj więcej: Szturm kilku tysięcy migrantów na granicę z Polską. Zniszczyli fragment ogrodzenia [NAGRANIA]

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.