Obroki: Zderzenie dwóch aut. Trzy osoby trafiły do szpitala

W miejscowości Obroki na drodze krajowej numer 19 doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Trzy osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godzinę 10:35 w miejscowości Obroki na drodze krajowej nr 19, pomiędzy Sobieszczanami a Wilkołazem. W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe.

Z ustaleń policjantów prowadzących czynności na miejscu wypadku wynika, że kierujący citroenem jadąc od Kraśnika nie zauważył manewru skrętu w lewo poprzedzającej go skody. Doszło do uderzenia w tył pojazdu oczekującego na możliwość wykonania skrętu.

W uderzonej skodzie jechały trzy osoby, wszystkie trafiły do szpitala na badania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że życiu poszkodowanych nie zagraża niebezpieczeństwo, kierowca dostawczego citroena nie doznał obrażeń.

IMAG4387IMAG4388IMAG4389

(fot. Dominik Wąsik)

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.