Oblodzenie dróg i chodników. Ostrzeżenie IMGW dla Lublina i części województwa

śliskie chodniki oblodzenie błoto pośniegowe
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie przed oblodzeniem dróg i chodników dla Lublina i części województwa lubelskiego.

Znów możliwe oblodzenie

„Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem oraz mokrego śniegu powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna około -1°C, temperatura minimalna przy gruncie około -2°C” – czytamy w komunikacie IMGW.

Ostrzeżenie IMGW obowiązuje od poniedziałku 7 lutego od godz. 19 do wtorku 8 lutego do godz. 8. Oblodzenia należy się spodziewać w powiatach: Lublin, lubelski, opolski, kraśnicki, janowski, biłgorajski, Zamość, zamojski, tomaszowski, hrubieszowski, krasnostawski, świdnicki, Chełm, chełmski, łęczyński, włodawski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.