Bezmyślny kierowca toyoty. O włos od wypadku (WIDEO)

unii lubelskiej kierowca niebezpieczny manewr

Jeden z naszych czytelników przesłał film, który przedstawia jak nie zmieniać pasa. Sytuacja miała miejsce na al. Unii Lubelskiej w Lublinie.

 

Materiały wideo z piratami drogowymi w roli głównej coraz częściej pojawiają się w sieci. To zasługa wideorejestratorów, w które coraz to więcej kierowców jest wyposażonych. Materiały cieszą się dużą popularnością. Są nie tylko dowodem dla policji w kolizji czy wypadku. Pełnią też rolę edukacyjną.

 

Ten materiał nakręcono na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Kierowca toyoty bez jakichkolwiek sygnalizacji zmienia pas ze skrajnie prawego na lewy. Niewiele brakuje, by pojazd marki ford zderzył się z kierowcą toyoty. Warto zobaczyć – ku przestrodze.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.