O włos od tragedii. Kajak przewrócił się na Wiśle. Kajakarz wpadł do wody

W środę na Wiśle prowadzona była akcja ratunkowa służb mundurowych. W południe policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie dryfującym w rzece, który wypadł z kajaka.

Do komendy w Puławach wpłynęło zgłoszenie, że na Wiśle, na wysokości Mięćmierza, topi się kajakarz. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Kazimierza Dolnego, którzy do pomocy przybrali opiekuna portu z łodzią motorową oraz strażaka miejscowej OSP.

Wywrócony kajak z trzymającym się go mężczyzną dryfował w stronę Janowca. Sytuację na Wiśle zauważył przypadkowy świadek, który znajdował się na janowieckim brzegu Wisły i pomógł wydostać się kajakarzowi na brzeg.

52-latek został przetransportowany łodzią motorową do Kazimierza Dolnego. Był trzeźwy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.