O włos od tragedii. Kajak przewrócił się na Wiśle. Kajakarz wpadł do wody

O włos od tragedii. Kajak przewrócił się na Wiśle. Kajakarz wpadł do wody

W środę na Wiśle prowadzona była akcja ratunkowa służb mundurowych. W południe policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie dryfującym w rzece, który wypadł z kajaka.

Do komendy w Puławach wpłynęło zgłoszenie, że na Wiśle, na wysokości Mięćmierza, topi się kajakarz. Na miejsce zostali skierowani policjanci z Kazimierza Dolnego, którzy do pomocy przybrali opiekuna portu z łodzią motorową oraz strażaka miejscowej OSP.

Wywrócony kajak z trzymającym się go mężczyzną dryfował w stronę Janowca. Sytuację na Wiśle zauważył przypadkowy świadek, który znajdował się na janowieckim brzegu Wisły i pomógł wydostać się kajakarzowi na brzeg.

52-latek został przetransportowany łodzią motorową do Kazimierza Dolnego. Był trzeźwy. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.