Nowy termin naboru wniosków o dotacje na kapitał obrotowy w woj. lubelskim

pieniądze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Narodowy Bank Polski

Nabór wniosków dla mikro i małych przedsiębiorstw o dotacje na kapitał obrotowy w woj. lubelskim przeprowadzony będzie 29 lipca. Przedsiębiorcy będą mieli tylko 12 godzin na złożenie dokumentów.

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie ogłosiła (ponownie) nabór wniosków o dofinansowanie projektów w ramach Osi Priorytetowej 3 Konkurencyjność przedsiębiorstw, Działania 3.7 Wzrost konkurencyjności MŚP, Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 – Wsparcie na finansowanie kapitału obrotowego dla mikro i małych przedsiębiorstw z województwa lubelskiego.

Nabór przeprowadzany będzie w środę 29 lipca 2020 r. i trwał będzie od godz. 10:00 do godz. 22:00. Ocenie podlegać będą wnioski o dofinansowanie, których łączna wartość wnioskowanego wsparcia nie przekracza 140% alokacji.

Przygotowanie wniosku o dofinansowanie oraz pakietu dokumentów, które wnioskodawca złoży do LAWP odbywać będzie się jedynie w formie elektronicznej, za pośrednictwem systemu LSI2014, natomiast złożenie dokumentacji aplikacyjnej do LAWP odbędzie się za pośrednictwem strony covidlsi2014.lubelskie.pl.

Wnioskodawcy od dziś (tj. 23.07.2020) mają możliwość wypełniania formularza wniosku w generatorze wniosków w LSI2014 dostępnym pod adresem lsi2014.lubelskie.pl oraz przygotowania dokumentacji aplikacyjnej do złożenia.

Komunikaty

#1

Po podpisaniu pakietu w systemie LSI2014 wygenerowane dane: ID użytkownika, ID pakiet,TOKEN użytkownika oraz TOKEN pakietu, należy wysłać za pośrednictwem strony covidlsi2014.lubelskie.pl. Strona będzie uruchomiona w dniu 29 lipca 2020 r. od godz. 7.30, przy czym możliwość złożenia wniosku o dofinansowanie będzie od godz. 10:00:00 tego samego dnia.

#2

System LSI2014 w dniu naboru 29.07.2020 r. zostanie wyłączony w godz. 9.30-11.30. Aby złożyć wniosek o dofinansowanie do LAWP Wnioskodawca musi już przed godziną 9.30 posiadać wygenerowane i zapisane dane: ID pakietu oraz TOKEN pakietu i ID użytkownika oraz TOKEN użytkownika, które zostaną przesłane do LAWP za pośrednictwem strony covidlsi2014.lubelskie.pl.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Poszukuję firmy która zajmuje się prawidłowym wypełnieniem wniosku oraz złożeniem go w moim imieniu

  2. ok, zrozumiałem, powodzenia w składaniu/wysyłaniu wniosku, hee

  3. Bezpodstawne anulowanie naboru było do zaskarżenia, szkoda że adwokat Karol Peret okazał się całkowicie nieskuteczny w tym działaniu. Pisał o pozwie zbiorowym a napisał kilka pism z masą literówek… Myślałam, że takim działaniem pro bono robi sobie reklame, ale zrobił dużą antyreklamę… Brak skuteczności w jego działaniach…