Nowy sklep Biedronka w regionie. Otwarcie w czwartek

biedronka
Biedronka | fot. Dominik Wąsik

Sieć Biedronka otworzy w tym tygodniu sześć nowych sklepów, w tym jeden w województwie lubelskim. Z tej okazji klienci będą mogli skorzystać z promocji przygotowanych specjalnie na tę okazję.

Biedronka w Firleju otwarcie

Sklep Biedronka w Firleju mieści się przy ul. Cmentarna 39. Otwarcie sklepu zaplanowano na czwartek 15 września o godz. 6:00. Nowa placówka została zaprojektowana w najnowszym formacie 3.0, wykorzystującym ekologiczne rozwiązania, takie jak oświetlenie LED czy urządzenia chłodnicze, w których zastosowano gaz CO2. Biedronka w Firleju została również wyposażona w tradycyjne lady, w których znajdą wędliny, mięsa i sery.

Z okazji otwarcia Biedronka przygotowała specjalne oferty dla klientów. W promocyjnej ofercie będą m.in. wybrane produkty marki HiPP 3+1 gratis​​​​​, oliwa z pierwszego tłoczenia Gallo Classico, 750 ml, w cenie 17,99 zł. Oferta promocyjna obowiązuje od dnia otwarcia sklepu do 17 września lub do wyczerpania zapasów.​​​​​

W całej Polsce Biedronka ma ponad 3100 sklepów.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.