Nowy sklep Aldi w Lublinie już gotowy. Otwarcie w tym tygodniu

Sklep Aldi przy ul. Głuskiej w Lublinie
Sklep Aldi przy ul. Głuskiej w Lublinie | materiały prasowe

Sieć Aldi zdradziła termin otwarcia nowego sklepu w Lublinie. Będzie to już piąty market sieci w naszym mieście. W dniu otwarcia klienci skorzystają z atrakcyjnych promocji. Sprawdź szczegóły poniżej.

Kiedy otwarcie sklepu Aldi przy ul. Głuskiej?

Budowa nowego sklepu Aldi w Lublinie przy ul. Głuskiej 24 ruszyła w kwietniu tego roku. Prace posuwały się do przodu w zawrotnym tempie, w związku z czym sieć miała nadzieję, że sklep uda się otworzyć jeszcze w tym roku. Już oficjalnie wiadomo, że Aldi przy ul. Głuskiej zostanie otwarty w piątek, 8 grudnia. Pierwsze zakupy tego dnia będzie można zrobić już od godziny 6:30.

Z okazji otwarcia sieć przygotowała specjalne promocje dla klientów w dniach 8-12 grudnia, w tym m.in.:

 • awokado – 4,49 zł/szt.
 • pomarańcze 2 kg – 7,78 zł/opak.
 • filet z piersi indyka – 20,49 zł/kg
 • jaja ściółkowe L 10 szt. – 6,49 zł/opak.
 • kurczak zagrodowy – 14,99 zł/kg
 • masło extra 250 g – 4,49 zł/opak.
 • oliwa z oliwek 750 ml – 21,99 zł/szt.
 • chude mięso mielone z szynki 500 g – 5,99 zł/szt.
 • papier toaletowy 4-warstwowy 10 rolek – 14,99 zł/opak.
 • frytkownica 1800 W – 129 zł
 • patelnia do smażenia z odpinanymi uchwytami 32 cm – 104,99 zł

Aldi przy ul. Głuskiej otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6:30 do 22:00, a w niedziele handlowe od 9:00 do 20:00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

„Na potrzeby nowych lokalizacji zatrudniamy zazwyczaj kilkunastu pracowników. Jeśli chodzi o zarobki, to w sieci sklepów Aldi początkujący sprzedawca zarobi od 3860 zł do 4410 zł brutto. Sprzedawcy z trzyletnim doświadczeniem mogą liczyć już na pensję 4260 – 4810 zł brutto. Wynagrodzenia kierowników sklepów kształtują się od 6110 do 7910 zł brutto, w zależności od doświadczenia” – informuje Luiza Urbańska z biura prasowego sieci Aldi.

Aldi otworzy w grudniu jeszcze jeden sklep w Lublinie

Aldi planuje jeszcze w grudniu otworzyć szósty sklep w Lublinie. Chodzi o ten przy ul. Gospodarczej 34, o którym pisaliśmy już niejednokrotnie. Sam sklep stoi już gotowy od wakacji, lecz obecnie nie ma jeszcze do niego drogi dojazdowej. Inwestor dokłada wszelkich starań, by droga jeszcze w grudniu została oddana do użytku, co pozwoli na otwarcie sklepu.

„W przypadku nowego sklepu Aldi przy ulicy Gospodarczej 34 przyjmujemy również scenariusz otwarcia z początkiem 2024 roku, liczymy jednak, że w przypadku tej lokalizacji uda nam się powitać klientów na koniec grudnia 2023 roku” – przyznaje Luiza Urbańska.

Zobacz szczegóły: Nowy sklep jest już gotowy, ale na otwarcie jeszcze poczekamy. Powodem brak dojazdu

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.