Nowy rok szkolny. Od 1 września zmiany w komunikacji miejskiej w Lublinie

przystanek mpk ztm wiata
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zbliża się wrzesień, a wraz z nim rozpoczęcie roku szkolnego w naszym mieście. Sprawdź, jakie czekają nas zmiany w kursowaniu komunikacji miejskiej w Lublinie.

Od 1 września obowiązywać będą nowe rozkłady jazdy komunikacji miejskiej w Lublinie. Kształt rozkładu, który będzie obowiązywał od nowego roku szkolnego będzie bazował na rozkładach obowiązujących do 16 czerwca, a zmiany to głównie zwiększenie częstotliwości kursowania autobusów i trolejbusów w związku z powrotem uczniów do szkół.

W związku z zakończeniem robót budowlanych linia nr 3 ponownie zostaje skierowana do pętli Głusk. Nowy rozkład ważny od 1 września jest już dostępny na stronie internetowej Zarządu Transportu Miejskiego w Lublinie.

Czytaj także: Uczniowie wrócą do szkół od 1 września. Będą obowiązywać nowe zasady

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.