Nowy projekt „Lublin. Zawodowcy” – wakacyjne spotkania pokoleniowe

Ruszyły zapisy na spotkania i wizyty pokoleniowe w lubelskich firmach
Lublin Zawodowcy. Projekt dla rodzin | fot. Organizator

Jutro ruszają zapisy na wyjątkowe wizyty w lubelskich firmach, które umożliwią babciom i dziadkom wspólnie z wnukami poznanie tajników różnych zawodów.

Start zapisów na „Lublin. Zawodowcy”

Projekt „Lublin. Zawodowcy”, realizowany w ramach programu Rodzina Trzy Plus, to idealny sposób na aktywne i edukacyjne spędzenie wakacji. Od 25 czerwca do końca sierpnia, uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć, jak działa telewizja, radio, sortownia poczty oraz jak produkowana jest herbata.

Harmonogram Lublin Zawodowcy
Harmonogram cyklu międzypokoleniowego Lublin Zawodowcy | fot. Organizator

Kluczowe informacje:

  • Pierwsze zapisy ruszają 20 czerwca o godz. 10:00.
  • Link do zapisów będzie dostępny na stronie www.trzyplus.lublin.eu.
  • Wizyty są bezpłatne, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Rejestracja na kolejne tygodnie będzie otwierana sukcesywnie.

Wizyty w przedsiębiorstwach rozpoczną się 25 czerwca i potrwają do końca sierpnia. To doskonała okazja, by pokolenia mogły wspólnie odkrywać tajniki różnych profesji, jednocześnie zacieśniając więzi rodzinne.

Czy skorzystasz z tej wyjątkowej okazji na wspólne, edukacyjne spędzenie czasu? Podziel się swoją opinią w komentarzach i udostępnij ten artykuł!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.