Nowy kierunek wakacyjny w rozkładzie lotów z Lublina. Turyści uwielbiają ten kraj!

Jachty w porcie w Hurghadzie
Jachty w porcie w Hurghadzie | fot. Adobe Stock

Biuro podróży EXIM tours zabierze turystów z lotniska w Świdniku do jednego z najchętniej odwiedzanych przez Polaków kurortów w Egipcie – Hurghady. Nowa trasa lotnicza zostanie uruchomiona na początku czerwca 2024 r. Przedstawiamy szczegółowe informacje.

Nowy kierunek z lotniska w Świdniku. Turyści uwielbiają ten kraj

Od 6 czerwca 2024 roku do siatki połączeń z Portu Lotniczego Lublin dołącza długo wyczekiwany Egipt. Hurghada to jeden z najpopularniejszych wakacyjnych kierunków w Egipcie. To idealna propozycja dla rodzin z dziećmi.

Na miejscu czekają bezpieczne plaże z drzewami palmowymi i łagodnym zejściem do wody oraz bogata oferta fantastycznych parków wodnych. Dużą atrakcją są również rejsy do pasa raf koralowych. Ciepła i przejrzysta woda Morza Czerwonego sprawia, że rafa i cały jej ekosystem zdają się być dostępne na wyciągnięcie ręki.

Loty do Hurghady będą odbywać się raz w tygodniu, w czwartki, aż do 10 października 2024 roku. Wycieczki można już rezerwować na stronie EXIM tours – exim.pl i u agentów.

Zobacz także: Port Lotniczy Lublin mocno negocjował z Ryanairem. Do Dublina polecimy również zimą!

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.