Port Lotniczy Lublin mocno negocjował z Ryanairem. Do Dublina polecimy również zimą!

Pasażerowie wchodzący do samolotu Ryanair na płycie lotniska w Świdniku
Pasażerowie wchodzący do samolotu Ryanair na płycie lotniska w Świdniku | fot. Krzysztof Wiśniewski / Port Lotniczy Lublin

Ryanair zmienił swoją decyzję w sprawie połączenia z Lublina do Dublina. To efekt negocjacji Portu Lotniczego Lublin z przewoźnikiem. Do stolicy Irlandii polecimy również w sezonie zimowym.

Dublin również zimą

W lipcu portale branżowe informowały o zawieszeniu lotów na trasie Lublin-Dublin. System rezerwacyjny Ryanair wskazywał, że ostatni lot ze Świdnika do stolicy Irlandii miał zostać zrealizowany 26 października. To efekt cięć przewoźnika w ofercie na sezon zimowy. Ryanair zawiesił również loty ze Szczecina do Dublina.

Kilka dni temu Port Lotniczy Lublin ogłosił, że Dublin utrzymany zostanie również zimą. Na początek trasa miała być zawieszona od końca października do połowy marca, lecz jednak loty będą odbywać się przez cały sezon zimowy.

„Od kilku miesięcy Port Lotniczy Lublin aktywnie rozmawiał o utrzymaniu przez cały rok tej trasy. Udało się przekonać przewoźnika do uwzględnienia tak ważnego dla regionu połączenia w ostatecznym zimowym rozkładzie. Po kilkutygodniowej przerwie, jest już z powrotem w sprzedaży możliwość zakupu biletów na trasie Lublin-Dublin” – mówi Piotr Jankowski, rzecznik Portu Lotniczego Lublin.

Rozkład jest już na stronie przewoźnika.

Piątek:

  • Przylot do LUZ: 21:15
  • Wylot z LUZ: 21:40

Niedziela:

  • Przylot do LUZ: 21:20
  • Wylot z LUZ: 21:45

Zobacz także: Rozlataliśmy się na całego. Kolejny rekordowy miesiąc na lotnisku Lublin Airport

Jakiego kierunku z lubelskiego lotniska wam brakuje? Czekamy na wasze opinie w komentarzu poniżej – anonimowo.

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkocja. Zdecydowanie i definitywnie brakuje Szkocji w siatce połączeń. Edynburg byłby bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu Polaków. I na te połączenia czekamy od lat.

  2. Tak pięknie negocjuja!!! a nie potrafią wynegocjować połączenia z Frankfurtem, największym portem przesiadkowym i oknem na cały świat. Ciekawe, czy kiedykolwiek dadzą radę, bo ja bardzo w to wątpię!!!!