Nowy Kaufland w Lublinie już gotowy. Kiedy otwarcie? Znamy datę!

zakupy kaufland warzywa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W czwartek 14 maja o godzinie 6 rano zostanie otwarty drugi market sieci Kaufland w Lublinie, przy ulicy Orkana 4. Jakie promocje będą czekać na klientów?

Drugi Kaufland w Lublinie to część obiektu handlowego przy ul. Orkana 4, gdzie jeszcze do niedawna funkcjonował hipermarket Tesco, który działał tu przez blisko 16 lat. Nowy Kaufland będzie czynny, od poniedziałku do soboty w godzinach 6.00 – 22.00, a w niedziele handlowe od 8.00 do 21.00.

Nowy Kaufland przy Orkana w Lublinie – OTWARCIE, DATA

Otwarcie sklepu Kaufland przy ul. Orkana 4 odbędzie się w czwartek, 14 maja o godz. 6.00. Już od dnia otwarcia na klientów marketu Kaufland w Lublinie będą czekać liczne promocje cenowe, a większość produktów będzie dostępna w atrakcyjnych cenach. Jedną z przygotowanych promocji jest możliwość otrzymania bonu o wartości 10 złotych za zakupy o minimalnej wartości 100 złotych, które należy zrobić w dniach 14-20 maja.

>>> Aktualizacja: W czwartek otwarcie drugiego marketu sieci Kaufland w Lublinie. Jakie promocje czekają na klientów?

Komfort podczas zakupów zapewniają szerokie, bezkolizyjne alejki. Klienci mogą standardowo skorzystać z niezwykle szerokiej oferty obejmującej aż kilkanaście tysięcy różnorodnych produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. To wszystko uzupełni szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV.

4 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Fajny sponsorowany artykuł. Problem w tym że większość rzeczy z promocji będzie dostępna tylko dla pracowników. Czy w nowym sklepie też jest już zorganizowana lodówka na towary deficytowe i w dobrej cenie? Przy Męczenników Majdanka pracownicy nawet się nie kryli i wrzeszczeli do siebie przez pół sklepu o tej lodówce.

  2. Oczywiście wspomniana lodówka na towary deficytowe i w dobrej cenie jest gdzieś na zapleczu tylko dla pracowników.

  3. co macie pretensje, pracowaliście kiedykolwiek w handlu np. w sklepie spożywczym? Wszędzie tak jest wiec nie miejcie pretensji tylko do jednego sklepu. W sumie nie tylko w spożywczym.

  4. Kupuję często w Kauflandzie w Gdyni. Tam jak jest promocja to artykuły są dostepne. W Lublinie usiłowalem kupic masło w promocji, ale byla tylko cena. Co kraj to obyczaj. Lubelskie cwaniactwo jest znane w całej Polsce.