Koniec hipermarketu Tesco w Lublinie. Z budynku właśnie znika szyld sieci

image00001 1
Demontaż szyldu Tesco z budynku przy ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Michał

We wtorek rozpoczął się demontaż szyldu sieci Tesco z budynku przy ul. Orkana w Lublinie. W środku trwa remont i dostosowanie powierzchni pod nowego najemcę.

Przypomnijmy, że ostatnim dniem funkcjonowania hipermarketu Tesco przy ul. Orkana w Lublinie była sobota, 11 kwietnia. Sklep został uruchomiony w maju 2004 r. Był to wtedy największy hipermarket w Lublinie i jako jedyny działał całodobowo.

Kaufland w miejscu Tesco

Przypomnijmy, że 20 lutego 2020 r. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał pozytywną decyzję dotyczącą przejęcia hipermarketu Tesco przy ul. Orkana przez niemiecką sieć marketów Kaufland.

Zgodnie z umową Kaufland stanie się właścicielem obiektu 1 maja. Do tego czasu Tesco musi usunąć całe wyposażenie sklepu wraz z asortymentem. We wtorek 21 kwietnia wynajęta firma zajęła się demontażem szyldu Tesco z budynku.

Będzie to trzeci market Kaufland w Lublinie. Pierwszy działa już przy Drodze Męczenników Majdanka, a drugi powstaje przy skrzyżowaniu Diamentowej z Wrotkowską.

„Pracownikom Tesco zaproponujemy możliwość kontynuowania pracy w nowym markecie, oferując im atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy identyczne do tych, na jakie mogą liczyć pracownicy sieci na analogicznych stanowiskach” – informuje biuro prasowe Kaufland.

Kiedy otwarcie Kaufland przy ul. Orkana?

„Obecnie trwają prace nad planem modernizacji powierzchni handlowej marketu w Lublinie przy ul. Orkana. Na jego podstawie będziemy mogli ustalić wstępny termin otwarcia sklepu” – wyjaśnia biuro prasowe Kaufland.

>>> Aktualizacja: Nowy Kaufland w Lublinie już gotowy. Kiedy otwarcie? Znamy datę!

image00002 1
Demontaż szyldu Tesco z budynku przy ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Michał
image00003
Demontaż szyldu Tesco z budynku przy ul. Orkana w Lublinie | fot. czytelnik Michał

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda Tesco! Irlandczyki to fajne chłopy były. I podejścia do klienta można się od nich uczyć!