Nowy dzienny rekord wypożyczeń Lubelskiego Roweru Miejskiego

lubelski rower miejski
Moda na rowery w Lublinie trwa | fot. Dominik Wąsik

Moda na rowery miejski w Lublinie trwa. Przedwczoraj lublinianie sięgali po publiczne jednoślady aż 7 842 razy. To wynik lepszy o ponad 3 200 wynajmów od dotychczasowego rekordu z sezonu 2015.

W Lublinie to już trzeci sezon z trzecim co do wielkości systemem rowerów publicznych w kraju.

Tegoroczny sezon rowerów miejskich wchodzi na najwyższe obroty. We wtorek (05.04) rowerzyści miejscy z Lublina sięgali po jednoślady 7 842 razy. O rosnącej popularności Lubelskiego Roweru Miejskiego świadczyć może fakt, że w dniu największej aktywności rowerzystów w sezonie 2015 z wypożyczalni korzystano 4 587 razy (27 kwietnia)

W tym sezonie, od 21 marca, lubelskie jednoślady były wynajmowane już 42 443 razy. Równocześnie do grona użytkowników dołączyło 5 086 osób.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Nie ma się co dziwić – pomysł rowerów jest świetny a w tym roku wreszcie ilość stacji jest zadawalająca. Jeśli coś jest dobre to ludzie z tego korzystają.