Nowy Drwal w McDonald’s. Burger Drwala z grillowaną cebulką. Od kiedy?

Kanapka Burger Drwala McDonalds
Kanapka Burger Drwala McDonalds | źródło: facebook.com

Dobra wiadomość dla fanów kanapki Burger Drwala w McDonald’s. Restauracja do menu wprowadzi nową kanapkę: Burger Drwala z grillowaną cebulką. Od kiedy nowy Drwal i ile kosztuje?

Nowy Drwal w McDonald’s

Od 5 stycznia 2022 r. we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce będzie dostępna nowa kanapka Drwala: Burger Drwala z grillowaną cebulką.

Obecnie dostępnych jest pięć wariantów kanapki Drwala: Drwal z wołowiną, Drwal podwójny, Drwal na ostro, Drwal z żurawiną i Drwal z kurczakiem.

Zobacz także: Drwal 2021 w McDonald’s. Od kiedy Burger Drwala w McDonalds?

Skład kanapki Drwala z grillowaną cebulką: bułka, mięso wołowe, grillowany bekon, kotlet z panierowanego sera, sałata, sos, cebulka prażona, cebulka grillowana.

Kanapkę Drwala z grillowaną cebulką będzie można kupić wyłącznie z aplikacją McDonald’s. Prawdopodobnie kupon na nowego Drwala będzie dostępny w sekcji okazYEAH.

Ile kosztuje nowy Drwal z grillowaną cebulką? Sieć McDonald’s obecnie nie podała ceny nowego Drwala. Jak będzie znana, zaktualizujemy artykuł.

Zobacz również: McDonalds: menu i cennik 2022 r. Zobacz aktualne ceny w Maku

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.