Nowi najemcy w centrum handlowym IKEA

IKEA Centres w Lublinie wizualizacja e1471868649899

Trwa budowa pierwszego sklepu sieci IKEA w Lublinie. Na 57 tysiącach mkw. centrum handlowego znajdzie się 67 punktów handlowych i usługowych.

Centrum handlowe IKEA, którego otwarcie planowane jest na czwarty kwartał 2017 roku, będzie liczyło aż 57 500 m2 powierzchni handlowej. Do dyspozycji klientów znajdzie się 67 punktów handlowych i usługowych.

IKEA Centres Polska S.A. podpisała umowy z kolejnymi najemcami. Dzięki nim klienci będą mogli skorzystać nie tylko z szerokiego asortymentu produktów przemysłowych, spożywczych i odzieżowych, ale również z bogatych usług, w tym pielęgnacyjnych i turystycznych.

Wśród najemców, którzy wynajęli powierzchnię powstającego centrum handlowego, pojawili się: księgarnia Świat Książki, apteka Dr Zdrowie, kantor wymiany walut J&M, biuro podróży Itaka, Kolporter, Swiss, E-smoking, Euro RTV Agd, A&G Optyk, Dream Collection, Wake Up Hair, Rossmann oraz Martes Sport.

– Celem IKEA Centres, już od początku planowania każdej inwestycji, jest tworzenie jak najbardziej komfortowego i przyjaznego miejsca spotkań dla mieszkańców miasta i okolic. Chcemy, aby osoby odwiedzające nasze centra mogły nie tylko w miłej atmosferze zrobić zakupy, ale też dobrze spędzić swój wolny czas. – mówi Katarzyna Balashov, rzecznik prasowy Grupy IKEA w Polsce.

Na powierzchni 57 500 m2 nowego Centrum Handlowego, w tym 33 500 m2 powierzchni sklepu IKEA oraz ok. 24 000 m2 Convenience Centre wraz ze Strip Mall, pojawi się około 67 sklepów oraz punktów usługowych. Klienci będą mogli skorzystać również z 2 000 miejsc parkingowych.

(fot. materiały prasowe)

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Wszystkie źródła podają, że otwarcie planowane jest na III kwartał. Skąd więc u was nagle się wziął IV kwartał?

  2. Na III kwartał planowane jest otwarcie sklepu IKEA, a na IV centrum handlowego IKEA.