Nowe miejsca pracy w Lublinie. Wymagana znajomość języków obcych

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Capgemini światowy lider w dziedzinie usług technologicznych i transformacji cyfrowej otwiera oddział w Lublinie. Poszukuje ponad 100 pracowników. Rekrutacja już trwa.

Capgemini zatrudnia obecnie ponad 8 000 ekspertów w Polsce oraz ponad 200 000 pracowników na całym świecie. Firma specjalizuje się we wdrażaniu cyfrowych innowacji dla biznesu, w rozwiązaniach z zastosowaniem automatyzacji i robotyzacji, sztucznej inteligencji, transferu danych i procesów w chmurze.

„Lubelska branża informatyczna notuje jeden z najwyższych wzrostów liczby firm tego sektora w Polsce. Nasze miasto posiada bogate zaplecze edukacyjne z szeregiem uczelni kształcących studentów na kierunkach informatycznych. Potencjalnym inwestorom oferujemy wysoko wykwalifikowaną kadrę specjalistów w dziedzinie IT, co gwarantuje szybki i sprawny proces rekrutacji” – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Obecnie na pięciu wydziałach informatycznych lubelskich uczelni kształci się niemal 5,5 tysięcy studentów, a ich mury opuszcza rocznie ponad 900 absolwentów kierunków informatycznych i pokrewnych. Do tego dochodzi prawie 6,5 tysiąca studentów zagranicznych z ponad 90 krajów świata, którzy posługują się swoim językiem ojczystym.

„Wybór Lublina to dla Capgemini naturalna ścieżka rozwoju na rynku polskim. Rekrutacja już trwa, obecnie mamy w planie zatrudnienie ponad 100 osób, a pierwsze osoby rozpoczną pracę już w połowie lutego. Do naszego zespołu szukamy ludzi otwartych, komunikatywnych i zaangażowanych, którym zapewnimy szkolenia wprowadzające, w tym także technologiczne, oraz możliwość dalszego rozwoju w ramach naszej organizacji” – mówi Dominika Kowalska, Vice President, Head of Eastern Europe Managed Service.

W Lublinie Capgemini otworzy dział wsparcia technicznego dla klientów z obszaru Cloud Infrastructure Services. Oddziały tego typu znajdują się już w Krakowie, Katowicach i Opolu. Pracuje tam łącznie ponad 2300 specjalistów, świadczących usługi w 20 językach dla klientów z całego świata.

„Do lubelskiego centrum poszukujemy osób płynnie mówiących po angielsku, niemiecku, francusku i holendersku. Jesteśmy otwarci zarówno na osoby dopiero zaczynające swoją karierę zawodową, jak również na specjalistów z doświadczeniem w obszarze IT, a w szczególności w zarządzania infrastrukturą, systemami i procesami” – mówi Barbara Makowska, Global HR Business Partner.

Lubelski oddział Capgemini rozpocznie działalność w lokalizacji tymczasowej. Do końca roku firma planuje relokację do docelowej siedziby. Osoby zainteresowane rekrutacją znajdą informacje na ten temat na stronie www.pl.capgemini.comWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.