Nowa stacja paliw w Lublinie. Urzędnicy wydali pozwolenie na budowę

tankowanie paliwa stacja paliw
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Urząd Miasta Lublina wydał pozwolenia na budowę stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie. Sprzeciwy okolicznych mieszkańców nic nie dały, wkrótce będzie mogła ruszyć jej budowa.

Nowa stacja paliw przy ul. Jana Pawła II

Przypomnijmy, że sprawa budowy stacji paliw przy ul. Jana Pawła II 5 w Lublinie ciągnie się od 2017 roku, kiedy to Urzędu Miasta Lublin wydał korzystną decyzję środowiskową dla inwestycji. O tym pisaliśmy tutaj: W Lublinie powstanie nowa stacja benzynowa

Dziś urzędnicy wydali pozwolenie na budowę stacji paliw. Stacja zlokalizowana będzie po stronie os. Skarpa, tuż za skrzyżowaniem z ul. Nadbystrzycką. Wiele wskazuje na to, że stacja będzie działać pod szyldem PKN Orlen.

W projekcie przewidziano budynek, w którym zapłacimy za paliwo i zrobimy małe zakupy, parking oraz dystrybutory na benzynę, olej napędowy i LPG.

Lokalizacja nowej stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie | fot. Open Street Map
Lokalizacja nowej stacji paliw przy ul. Jana Pawła II w Lublinie | fot. Open Street Map

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.