W Lublinie powstanie nowa stacja benzynowa

nowa stacja paliw lublin jana pawła

Przy ul. Jana Pawła II, tuż zaraz za zakrętem z ul. Nadbystrzyckiej, będzie mogła powstać nowa stacja paliw. Miasto wydało korzystną decyzję środowiskową dla inwestycji.

 

Stacja benzynowa ma powstać przy ulicy Jana Pawła II na działkach nr 71/3 i 71/4, zaraz za zakrętem z ul. Nadbystrzyckiej w kierunku ul. Filaretów. W środę Urząd Miasta na wniosek warszawskiej spółki DBT Inwestycje wydał pozytywną decyzję środowiskową dla inwestora.

 

Prawdopodobnie ma być to stacja pod szyldem koncernu Orlen. Wiata nad dystrybutorami ma opierać się na trzech filarach, zmieszczą się pod nią trzy dystrybutory ośmiowężowe (Pb 95, Pb 98V, ON, ONV), jeden dystrybutor oleju napędowego dla tirów i dwa stanowiska tankowania LPG.

 

Ma tam też się znaleźć budynek, w którym zapłacimy za paliwo i zrobimy małe zakupy.

 

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.