Nowa Biedronka w Lublinie. Otwarcie we wtorek, 16 marca

biedronka
Biedronka

We wtorek, 16 marca o godz. 9.00 zostanie otwarta Biedronka przy al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Z tej okazji przygotowano specjalne promocje dla klientów, którzy tego dnia odwiedzą sklep.

Biedronka w Skende Lublin

Nowa Biedronka w Lublinie mieści się pod adresem al. Spółdzielczości Pracy 88, a dokładnie w centrum handlowym Skende Shopping Lublin. O planowanym otwarciu kolejnego sklepu Biedronka w naszym mieście informowaliśmy już pod koniec stycznia – W Lublinie będzie nowa Biedronka. Otworzy się w centrum handlowym Skende

Otwarcie Biedronki w Skende Lublin zaplanowano na wtorek 16 marca na godz. 9. Na osoby, które odwiedzą sklep Biedronka w dniu otwarcia, czekać będą liczne rabaty i promocje. Dodatkowo, wszyscy chętni będą mogli założyć kartę „Moja Biedronka” i wygrać karty podarunkowe na zakupy.

Sklep znajduje się w pobliżu Świata Książki i Kolportera. Na powierzchni ponad 1000 m2 będzie można zrobić zakupy, korzystając z kas tradycyjnych i samoobsługowych. Znajduje się tu m.in. oświetlenie LED, urządzenia chłodnicze, wykorzystując ekologiczne gazy – takie jak gaz naturalny CO2 – „clean technology”.

Będzie to już 29 sklep sieci Biedronka w Lublinie.
>>> LISTA BIEDRONEK W LUBLINIE <<<

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.