W Lublinie będzie nowa Biedronka. Otworzy się w centrum handlowym Skende

Skende Shopping Lublin
Skende Shopping Lublin

Jeszcze w pierwszym kwartale 2021 roku Biedronka otworzy swój 29 sklep w Lublinie. Biedronka dołączy do grona najemców centrum handlowego Skende przy al. Spółdzielczości Pracy.

Sklep Biedronka o powierzchni ponad 1000 m2 zlokalizowany jest w pasażu wewnętrznym Skende, obok księgarni Świat Książki i kiosku Kolporter. Dostęp do lokalu możliwy jest z dwóch stron centrum, bezpośrednio z parkingów.

W samym sklepie przewidziane zostały kasy tradycyjne i samoobsługowe. Zostanie on urządzony z zastosowaniem nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań (oświetlenie LED, urządzenia chłodnicze, wykorzystujące ekologiczne gazy, takie jak gaz naturalny CO2 – „clean technology”).

Będzie to 29 sklep sieci Biedronka w Lublinie. ZOBACZ TAKŻE: Biedronka Lublin – lista sklepów: adresy, godziny otwarcia, gazetka

Obecnie w Skende trwa przygotowanie lokalu do wymagań nowego najemcy. Przestrzeń jest odpowiednio aranżowana. Prowadzone prace porządkowe stały się okazją do tego, aby ponownie zaangażować się na rzecz lokalnej społeczności.

„Usunięte metalowe konstrukcje, będące częścią poprzedniego lokalu, zostały przekazane do Centrum Wolontariatu w Lublinie i działającego przy nim Przedsiębiorstwa Społecznego – Siejmy Dobro” – mówi Katarzyna Kołyga z centrum handlowego Skende Shopping.

Łącznie Skende oddało prawie 6,5 ton złomu, który trafił do skupu prowadzonego przez osoby bezdomne. Całkowity dochód z jego sprzedaży wspomoże finansowo dom pomagający osobom potrzebującym pokonać kryzys bezdomności i wrócić do normalnego życia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.