Nowa Biedronka w Lublinie jest już gotowa, ale zakupów w niej szybko nie zrobimy

Biedronka przy ul. Głuskiej w Lublinie
Biedronka przy ul. Głuskiej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Biedronka przy ul. Głuskiej w Lublinie jest już gotowa do otwarcia, jednak zakupów w niej na razie nie zrobimy.

Problem z otwarciem Biedronki przy ul. Głuskiej

Biedronka przy ul. Głuskiej w Lublinie według wcześniejszych informacji miała zostać otwarta zaraz po świętach wielkanocnych, jednak do tej pory obiekt jest zamknięty, a na terenie budowy można spotkać jeszcze pracowników.

Jak ustaliliśmy, na otwarcie Biedronki przy ul. Głuskiej jeszcze trochę poczekamy. Według naszych ustaleń podwykonawca prac źle wkopał rury, w wynik czego musi teraz zrywać nawierzchnię asfaltową drogi, która jest pomiędzy Biedronką a Aldi, ułożyć rury na nowo, a następnie odtworzyć nawierzchnię.

Rozbiórka nawierzchni dotyczy również parkingu Biedronki. Gdy zapytaliśmy jednego z pracowników, kiedy otwarcie Biedronki, ten odpowiedział nam, że może uda się dopiero otworzyć na święta Bożego Narodzenia. Ile w tym prawdy nie wiadomo. Biuro prasowe Biedronka nie komentuje tej sytuacji.

O Biedronce

Biedronka przy ul. Głuskiej będzie wyposażona w ladę tradycyjną oraz stanowisko piekarnicze z samoobsługową krajalnicą. Nowy sklep, oprócz 3 kas tradycyjnych, będzie też wyposażony w 4 kasy samoobsługowe. Całkowita powierzchnia sali sprzedaży wyniesie 741 metrów kwadratowych. Przed sklepem jest parking na około 60 pojazdów.

ZDJĘCIA

Biedronka i Aldi przy ul. Głuskiej
Biedronka i Aldi przy ul. Głuskiej | fot. Dominik Wąsik
Robotnicy rozkopujący drogę przy Biedronce przy ul. Głuskiej
Robotnicy rozkopujący drogę przy Biedronce przy ul. Głuskiej | fot. Dominik Wąsik

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.