Nocny pożar mieszkania w Lublinie. „Spaliła się cała łazienka”

woży strażackie państwowej straży pożarnej w lublinie
Wozy strażackie | fot. Dominik Wąsik

Cztery zastępy straży pożarnej interweniowały do nocnego pożaru mieszkania w dzielnicy Dziesiąta.

Pożar mieszkania przy ul. Żeromskiego

Do pożaru doszło w czwartek (23.05) około godz. 21:50 przy ul. Żeromskiego w Lublinie. Służby ratunkowe zostały powiadomione o pożarze mieszkania na pierwszym piętrze. Na miejscu interweniowały cztery zastępy straży pożarnej, w tym 14 strażaków, zespół ratownictwa medycznego i policja.

Po dotarciu na miejsce okazało się, że pożar wybuchł w łazience na pierwszym piętrze. Strażacy szybko opanowali sytuację i ugasili ogień. Niestety w wyniku pożaru całkowitemu spaleniu uległa łazienka i jej wyposażenie, okopcone zostały też pozostałe ściany w budynku.

Strażacy ustalili, że prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie instalacji elektrycznej. Wstępne straty powstałe w wyniku pożaru oszacowano na 100 tys. zł. Trwa ustalenia dokładnych przyczyn pożaru i powstałych strat.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.