Nocna kolizja na skrzyżowaniu. Pijany kierowca Bolta wjechał w mercedesa

Pijany kierowca Bolt doprowadził do zderzenia z mercedesem na skrzyżowaniu
Pijany kierowca Bolt doprowadził do zderzenia z mercedesem na skrzyżowaniu | fot. czytelnik Konrad

Policjanci wyjaśniają okoliczności kolizji, do której doszło w środę w nocy na jednym ze skrzyżowań w Lublinie. Kierowca Bolt był pod wpływem alkoholu.

Pijany kierowca Bolt

Do zdarzenia doszło w środę (27.04) około godz. 23 na skrzyżowaniu ul. Armii Krajowej z ul. Bohaterów Monte Cassino w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że kierująca renaultem mężczyzna poruszał się ul. Bohaterów Monte Cassino od strony al. Kraśnickiej.

Na skrzyżowaniu z ul. Armii Krajowej, gdy wykonywał manewr skrętu w lewo w kierunku ul. Zana, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierowcy mercedesa, który jechał od strony ul. Armii Krajowej w kierunku al. Kraśnickiej. Doszło do zderzenia pojazdów.

W wyniku tego zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. To 38-letni kierowca renaulta, który jak się okazało, był pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone przez policjantów badanie alkomatem wykazało, że 38-latek miał w organizmie 1,2 promila alkoholu. Od mężczyzny została pobrana krew do dalszych badań.

Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia. 38-latkowi grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności i wysoka grzywna.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.