Nocna interwencja strażaków na Czechowie Południowym. Wszystko przez potrawę pozostawioną na gazie bez nadzoru

Straż pożarna jadąca do pożaru
Straż pożarna jadąca do pożaru | fot. Dominik Wąsik

Potrawa zostawiona na gazie bez nadzoru była przyczyną nocnej interwencji strażaków na terenie dzielnicy Czechów Południowy w Lublinie.

Potrawa na gazie bez nadzoru

Do zdarzenia doszło w poniedziałek (29.04) około godz. 02:00 w nocy przy ul. Paganiniego w Lublinie. Strażacy otrzymali zgłoszenie o pożarze, do którego doszło w kuchni jednego z mieszkań. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej.

Strażacy szybko opanowali pożar płonącej potrawy w garnku na gazie. Przypalona potrawa spowodowała bardzo duże zadymienie, dlatego strażacy musieli przewietrzyć mieszkanie i klatkę schodową budynku. Po około 30 minutach wrócili do koszar.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.