Noc Kultury 2019 w Lublinie. Ruszyła rezerwacja wejściówek na wydarzenia

Przed nami kolejna edycja Nocy Kultury w Lublinie | fot. Natalia Ogłoszka

Ruszyła właśnie rezerwacja bezpłatnych wejściówek na wydarzenia podczas tegorocznej Nocy Kultury w Lublinie. Należy się spieszyć, bo ilość miejsc na poszczególne wydarzenia jest ograniczona.

Tylko w jedną czerwcową noc, Noc Kultury (1/2 czerwca 2019), w przestrzeni Lublina odbywa się kilkaset wydarzeń kulturalnych (program tutaj). Z uwagi na bezpieczeństwo i komfort uczestników, na niektóre z nich organizatorzy zapraszają z bezpłatnymi wejściówkami, które można już rezerwować.

W jaki sposób można zarezerwować bezpłatną wejściówkę? Wybieramy wydarzenie, które nas interesuje i następnie wypełniamy formularz dostępny na stronie nockultury.pl. Czekamy na mailowe potwierdzenie od organizatorów, pamiętając, że liczba miejsc jest ograniczona i decyduje wyłącznie kolejność zgłoszeń.

Zarezerwowane wejściówki będzie można odebrać w biurze informacyjnym Nocy Kultury na Placu Łokietka w dniu 31 maja w godz. 12.00-20.00 i 1 czerwca w godz. 10.00-18.00. Wejściówki, które nie zostaną odebrane wracają do puli.

LISTA WYDARZEŃ Z OGRANICZONĄ LICZBĄ MIEJSC

Wydarzenia na kolejnych podstronach

NastępnaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.