Noc Kultury 2018. Z zebranych krawatów zbudują Krawatoskadę. Trwa zbiórka

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Masz w szafie krawat, którego już dawno nie nosisz, ale szkoda go wyrzucić? Możesz go przekazać organizatorom Nocy Kultury! Posłuż do budowy kolorowej Krawatoskady.

Noc Kultury 2018 w Lublinie zbliża się wielkimi krokami. Organizatorzy przygotowują program jak i atrakcje na tą wyjątkową noc, pełną kultury. Jedną z zaplanowanych atrakcji ma być instalacja artystyczna wykonana z zebranych krawatów – KRAWATOSKADA.

Instalacja ma być stworzona na kształt kaskady, lecz wykonanej z krawatów. Ma znaleźć się na Starym Mieście, lecz organizatorzy jeszcze nie ustalili dokładnej lokalizacji. By realizacja była możliwa potrzeba tysięcy krawatów. Każdy może się przyłączyć. Wystarczy przekazać swój niepotrzebny krawat.

– Zależy nam, aby jak najwięcej osób przekazało nam krawaty wraz z krótką historią lub ciekawostką, która się z nimi wiąże. Wystarczą dosłownie dwa, trzy zdania, a my stworzymy z tego wirtualną galerię na naszych profilu na Facebooku oraz prawdziwą, uszytą z krawatów instalację artystyczną, którą zobaczymy w czerwcu podczas Nocy Kultury – mówi Paweł Adamiec, koordynator projektu.

Zbiórka odbywa się w Warsztatach Kultury przy ul. Grodzkiej 7 od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 17.00. Tegoroczna Noc Kultury odbędzie się z 2 na 3 czerwca.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.