​Nieudane otwarcie basenów na Słonecznym Wrotkowie. Pogoda pokrzyżowała plany

słoneczny wrotków zalew zemborzycki lublin
Słoneczny Wrotków | fot. MOSiR

W sobotę Słoneczny Wrotków zainaugurował swój kolejny sezon. Niestety, nie było to najlepsze otwarcie, ponieważ zainteresowanie wśród mieszkańców było zerowe. Wszystko przez pogodę.

Otwarcie basenów na Słonecznym Wrotkowie przy zalewie Zemborzyckim nastąpiło w sobotę punktualnie o godz. 9.00. Mimo inauguracji sezonu, przez niesprzyjającą pogodę nie było zainteresowania wśród mieszkańców na dzisiejsze kąpiele pod chmurką.

Po godz. 13.00 MOSiR – zarządca obiektu – zdecydował o zamknięciu Słonecznego Wrotkowa. Na stronie poinformował swoich klientów następującym komunikatem:

– Niestety pogoda nie pozwoliła nam na udaną inaugurację sezonu. Nad Zalewem pada i grzmi, więc dziś już zamykamy – czytamy.

Czytaj także: Rusza ośrodek Słoneczny Wrotków [CENNIK]

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Dwa miesiące upałów a oni otwierają jak pogoda się zepsuła. Kto tam podejmuje decyzję?