Lubelskie: Nietrzeźwi członkowie komisji wyborczej w Bończy Kolonia

alkohol kieliszek
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Interwencja policji w lokalu wyborczym w miejscowości Bończa Kolonia (pow. krasnostawski). Członkowie komisji wyborczej byli pod wpływem alkoholu.

W niedzielę wieczorem krasnostawscy policjanci odebrali anonimowy telefon, z którego wynikało, że członkowie komisji wyborczej w miejscowości Bończa Kolonia w gm. Kraśniczyn są nietrzeźwi.

Na miejsce został wysłany patrol policji, który przy pomocy alkomatu zbadał trzeźwość członków komisji wyborczej. Okazało się, iż trzech członów, w tym zastępca przewodniczącego są pod wpływem alkoholu.

Jeden z nich 57-latek miał ponad promil alkoholu w organizmie. U drugiego alkomat wskazał ponad 0,7 promila, a trzeci miał ponad 0,2 promila alkoholu w organizmie.

O powyższym fakcie został powiadomiony komisarz wyborczy, a pijani członkowie zakończyli w tym momencie pracę w komisji. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie odpowiedzą przed sądem.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.