Niesamowity początek sezonu i zwycięstwo na inaugurację 1 Ligi Unihokeja Mężczyzn

Drużyna Unihokeja Mężczyzn AZS Politechnika Lubelska

Drużyna AZS Politechnika Lubelska dała z siebie wszystko i wygrała niedzielny mecz przeciwko Fogo TLU Kala-Izolacje Toruń wynikiem 7:4.

Przebieg meczu

Gospodarze mecz rozpoczęli z ogromnym impetem, zdobywając cztery gole już w pierwszych 10 minutach gry! Jednak to nie załamało przyjezdnych, którzy z każdą chwilą stawali się coraz groźniejsi.

Aktualne konkursy:

W trzeciej tercji doprowadzili oni już nawet do remisu 5:5, ale gol został strzelony nie przepisowo.
To był impuls dla AZSu, aby znowu podkręcić tempo. W efekcie czego zdobyli kolejne dwie bramki i dowieźć zwycięstwo do końca meczu!

Zawodnikiem meczu w zespole z Lublina wybrany został nowo pozyskany napastnik Jakub Sujkowski, który zdobył 4 bramki i 1 asystę.

Sprawdź i nie daj się zaskoczyć:

Następny mecz unihokeistów Politechniki na wyjeździe z Absolwentem Siedlec za 2 tygodnie.

Jaki wynik obstawiasz, że będzie na wyjeździe?