Ważny temat? Prześlij newsa!

Niepoprawne zachowanie kierowcy autobusu MPK Lublin. Ze środkowego skręcił w lewo

Spotted Lublin

Kierowca tego autobusu musiał wyjątkowo się spieszyć. Zdecydował się skręcić w lewo z nieprzeznaczonego do tego pasa. O tej sytuacji powiadomił nas pan Paweł, który był świadkiem tej niebezpiecznej sytuacji. Sytuacja miała miejsce we wtorek o godz. 15.45 na skrzyżowaniu plac Bychawski oraz ul. Lubelskiego Lipca ’80 w Lublinie. Na przesłanym nagraniu do naszej redakcji […]

Kierowca autobusu 34 skręca ze środkowego pasa w lewo | fot. nadesłane

Kierowca tego autobusu musiał wyjątkowo się spieszyć. Zdecydował się skręcić w lewo z nieprzeznaczonego do tego pasa. O tej sytuacji powiadomił nas pan Paweł, który był świadkiem tej niebezpiecznej sytuacji.

Sytuacja miała miejsce we wtorek o godz. 15.45 na skrzyżowaniu plac Bychawski oraz ul. Lubelskiego Lipca ’80 w Lublinie. Na przesłanym nagraniu do naszej redakcji widać jak kierowca autobusu linii 34 o numerze bocznym 1808 skręca w lewo z pasa do jazdy na wprost.

Piszę, ponieważ wczorajsza sytuacja jest przerażająca, kierowcy MPK łamią przepisy na potęgę. Kierowca autobusu nr 34 łamie przepisy i naraża innych uczestników ruchu i pasażerów na niebezpieczeństwo” – pisze od naszej redakcji czytelnik Paweł.

Przypomnijmy, że za złamanie znaku F-10 (oznaczającego kierunki na pasach ruchu – przyp. red.) grozi mandat w wynosi 250 zł i pięć punktów karnych.

Nagranie

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

6 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Yuri
5 lat temu

Paweł typowy frajer i spoleczniak !!! Ty za to nigdy nie przekroczyłeś prędkości nigdy nie skreciles z pasa innego niż do tego przeznaczony aaaa iii zawsze staje na stopie i nie daj Boże bez zatrzymywania na zielonej strzałce !!! Puknij się w lep pajacu

wyrtytypyrty
5 lat temu

Czytelnik Paweł napisał „kierowcy MPK łamią przepisy na potęgę” i na dowód zamieścił nagranie autobusu, który nie należy do MPK.
Ciekawe czy jakiś Paweł poczułby się dotknięty, gdybym ja napisał np „Pawły to debile” i na dowód dołączył zdjęcie głupawego Zenka?

Mieszkaniec85
5 lat temu

Jak się nie wpuszcza autobusów przed siebie to takie rzeczy muszą robić… 34 jechał z Wolskiej, nie mógł zjechać na pas do lewoskrętu bo korek i inne ważniejsze pojazdy mu nie pozwalały, to dojechał do końca i skręcił. Tylko inni winni, a o sobie nikt nie pomyśli…

Jankesik
5 lat temu

Standard. Kilka dni temu była świadkiem dokladnie takiej samej sytuacji na ulicy Jana Pawła. Stojąc na środkowym pasie skręcił w lewo zaraz przed samochodem ktory właśnie ruszał… A przed tym wyczynem stal blokując srodkowy pas bo było zielone światło.

H8R
5 lat temu

Pan Paweł konfident. Może ktoś pokaże filmiki, jak przestrzega przepisy sam pan p.?

Maniek
9 miesięcy temu

Panie Pawle czypan jest taki uczciwy to proszę o nagrania ze swojej jazdy albo zatrudnij się pan jako kierowca autobusu to zobaczysz jak się jeżdzi, zachował się pan jak konfident. Szkoda słów!!!

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check