Nieoficjalnie: W ścisłym centrum Lublina powstanie market popularnej sieci

DSC05197
W budynku Galerii Centrum (dawniej Dom Towarowy Sezam) ulokuje się sklep sieci Biedronka | fot. Dominik Wąsik

Choć firma Jeronimo Martins, właściciel sieci Biedronka, tego oficjalnie nie potwierdza, to wiadomo, że w Lublinie powstanie nowa Biedronka. Ma być zlokalizowana w samym centrum miasta.

Sklep sieci Biedronka ma powstać w budynku Galerii Centrum (dawniej Dom Towarowy Sezam), która mieści się przy Krakowskim Przedmieściu 40. Biedronka ma być zlokalizowana na parterze budynku i ma mieć około 1000 metrów kwadratowych.

Z naszych informacji wynika, że Biedronka, która tam powstaje, ma ruszyć jeszcze w tym roku. – „Na bieżąco analizujemy potencjalne lokalizacje pod kątem zapotrzebowania klientów na sklepy sieci Biedronka. Nie komunikujemy jednak z wyprzedzeniem planów związanych z otwieraniem nowych placówek sieci.” – czytamy w odpowiedzi nadesłanej do naszej redkacji.

Z informacji przez nas uzyskanych, wiadomo, że plany lokalizacji sklepu sieci Biedronka były już od kilku lat. W kwietniu zmienił się właściciel nieruchomości (Domu Towarowego Sezam), który zmienił nazwę obiektu oraz chce wdrożyć plany poprzednich właścicieli w życie, czyli udostępnić Biedronce miejsce do otwarcia sklepu.

Biedronka w tym miejscu może cieszyć się ogromnych zainteresowaniem wśród turystów czy pracowników pobliskich urzędów i firm. W pobliżu znajdują się tylko małe sklepy m.in. Żabka, Fresh Market czy Carrefour Express.

Właściciele Galerii Centrum zaprzeczają, jakoby w tym miejscu miałaby otworzyć się Biedronka. Innego zdania są najemcy, którzy zostali powiadomieni, że we wrześniu mogą ruszyć prace związane z przygotowaniem obiektu pod otwarcie Biedronki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.