Studia w Lublinie – dyplom i inne korzyści

read book 795943 960 720

Studia w Lublinie – dyplom i szansa na dobrą pracę.
Sprawdziliśmy, na jakie korzyści mogą liczyć studenci WSPA.
Okazuje się, że dyplom to nie wszystko, bo uczelnia ma do zaoferowania znacznie więcej.

              02 240517WSPA slider

1. Nauka samodzielnego życia

Wyprowadzka z domu, życie wedle własnych zasad i konieczność samodzielnego podejmowania decyzji to ważna zmiana. Na studiach uczysz się postępowania w problemowych sytuacjach i zaczynasz prowadzić dorosłe życie. Kto przygotuje Cię do niego lepiej, jeżeli nie praktycy działający w środowiskach biznesowych i edukacyjnych? Studiując w WSPA, uczysz się od najlepszych.

 

2. Nauka dysponowania pieniędzmi

Kieszeń studenta – chyba nie ma osoby, która nie rozumiałaby tego określenia. Jako student musisz nauczyć się zarządzać swoimi finansami. Planować budżet, mądrze wydawać i szanować pieniądze. Nie ważne, czy pracujesz, czy finansują Cię rodzice – od zdolności, jakie teraz nabędziesz, zależy w dużej mierze Twoja przyszłość. Na szczęście w WSPA możesz liczyć na stypendium, dzięki któremu Twoja kieszeń nie będzie już taka „studencka”.

 

3. Poszerzenie horyzontów kulturowych

Studia to nie tylko nowa wiedza potrzebna w przyszłej pracy, ale też szansa na zetknięcie się z ludźmi z różnych środowisk oraz wielowymiarowością kulturową, tak ojczyzny, jak i całego świata. Studiując stosunki międzynarodowe lub dziennikarstwo i komunikację społeczną, możesz poznać świat w całej jego krasie. Otworzyć się na nowe, więcej zrozumieć i łatwiej komunikować się z ludźmi i to bez względu na stopień sprawności. WSPA w Lublinie jest uczelnią przystosowaną do osób niepełnosprawnych.

02 240517WSPA slider kierunki

4. Zawarcie trwałych znajomości

Masz szansę poznać nowych ludzi, nauczyć się współdziałania, empatii, dążenia do wspólnego celu oraz zdrowej rywalizacji. Studia na kierunkach takich jak socjologia, praca socjalna czy zarządzanie pozwolą Ci nie tylko nabyć nowe umiejętności, ale też wykorzystać je w praktyce podczas zawierania nowych znajomości. Nowych znajomych możesz poznać na różnego rodzaju kursach organizowanych przez Wyższą Szkołę Przedsiębiorczości i Administracji. Masz też możliwość wyjazdu na praktyki w ramach programu Erasmum i to w dowolne miejsce.

 

5. Spełnienie siebie

Odpowiednio dobrany kierunek studiów pozwala Ci się spełnić w takim kontekście, jaki najbardziej Cię interesuje. Odkrywasz świat po swojemu i czerpiesz z niego to, co najlepsze. Masz poczucie, że robisz to, co chcesz robić i co daje Ci radość bez względu na to, czy studiujesz w WSPA online, czy w trybie tradycyjnym. Nawet po studiach online otrzymasz dyplom studiów „niestacjonarnych”.

 

W Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie liczy się realne wsparcie studentów. Nie tylko dążenie do tego, żeby właściwie ich wykształcić, ale też, by odpowiedzieć na ich oczekiwania i pomóc im się spełniać w każdej płaszczyźnie życia.

 

WSPA oferuje studia licencjackie, magisterskie i podyplomowe. Studia dostępne w języku polskim i angielskim.

 

Szczegóły dotyczące prowadzonej rekrutacji znajdziecie klikając TUTAJ

02 240517WSPA slider

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Popieram, czasem lepiej zainwestować w swoją naukę niż opierać się o dobroci szkolnictwa wyższego zapewnionego przez Państwo.