Nieletni napadli, okradli i brutalnie pobili 18-latka w centrum Lublina. Zostali zatrzymani

funkcjonariusze policji radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Kryminalni ustalili i zatrzymali trzech nieletnich, którzy brutalnie napadli na 18-latka w centrum Lublina. Sprawcy bili i kopali pokrzywdzonego po całym ciele. Ich łupem padła złota bransoletka oraz słuchawki do telefonu.

Pobicie w centrum Lublina

Do zdarzenia doszło na początku lutego w centrum Lublina. Idący ul. Podzamcze 18-latek został zaatakowany przez grupkę młodych osób. Sprawcy powalili pokrzywdzonego na ziemię, bili i kopali go po całym ciele. W wyniku rozboju mieszkaniec Lublina stracił złotą bransoletkę i słuchawki. Łączne straty oszacowano na ok. 1500 złotych.

Poszukiwaniem sprawcy zajęli się kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie. Wykonane czynności pozwoliły ustalić trzech sprawców napadu. Za rozbojem stali nieletni. Funkcjonariusze zatrzymali dwóch 15-latków i 14-latka. Wszyscy zostali przesłuchani i przyznali się do udziału w napadzie na 18-latka.

O ich dalszym losie zdecyduje sąd rodzinny i nieletnich.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.