Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Lubelskiej. „Koniec lata”

Niedzielny Poranek Muzyczny w Filharmonii Lubelskiej. „Koniec lata”
Fot. Materiał organizatora

Niedziela, 24 września 2023 roku, godz. 11.00 Pożegnaj wakacje razem z wyjątkowym kwartetem smyczkowym!

Koniec lata

Powoli zbliżająca się jesień nie może przecież ot tak nastać. Nacieszmy się jeszcze urokiem mijającego lata i przeżyjmy wyjątkowy koncert familijny z muzyką wielu gatunków – od muzyki klasycznej po muzykę filmową.

Nie zabraknie znanej melodii wykorzystanej w słynnym serialu „Rodzina zastępcza”, a nawet „Piratów z Karaibów”.

Czytaj również:

Niedzielne Poranki Muzyczne

Niedzielne Poranki Muzyczne to tradycyjne spotkania, podczas których do wspólnego słuchania muzyki i odkrywania jej sekretów zapraszamy całe rodziny. Podczas tych wydarzeń nie tylko gramy i słuchamy, ale także edukujemy poprzez zabawę.

Różnorodny program i sposób prowadzenia audycji sprawia, że również młodsza publiczność może przeżyć niezwykłą przygodę muzyczną. Oprócz muzyki symfonicznej – klasycznej i współczesnej – można usłyszeć orkiestrowe aranżacje piosenek i melodii z bajek.

Bilety w cenie:

  • normalny: 25,00 zł
  • ulgowy: 10,00 zł

Bilety na to wydarzenie dostępne są na stronie Filharmonii Lubelskiej

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.