Niedziela handlowa KWIECIEŃ 2022. Sklepy otwarte 10 kwietnia: Biedronka, Lidl

Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe
Sklepy Biedronka otwarte w niedziele niehandlowe | fot. Dominik Wąsik

NIEDZIELA HANDLOWA KWIECIEŃ 2022. Niedziela handlowa w kwietniu 2022 to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Które sklepy będą otwarte w niedzielę 10 kwietnia? Sprawdzamy, które sklepy będą otwarte 10.04.

Niedziela handlowa w kwietniu 2022. Które sklepy będą otwarte w niedzielę 10 kwietnia? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy wykaz sklepów otwartych w niedzielę handlową 10 kwietnia 2022.

Handlowa niedziela KWIECIEŃ 2022: które sklepy otwarte w niedzielę 10 kwietnia?

Informacje na temat niedziel handlowych w kwietniu 2022 szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, nie wszyscy w końcu zdają sobie sprawę z tego, w które niedziele w tym miesiącu sklepy będą otwarte, a kiedy obowiązywać będzie zakaz handlu.

Wiele osób zastanawia się, czy niedziela 10 kwietnia to niedziela handlowa. W kwietniu 2022 roku wypadają dwie handlowe niedziele – 10 kwietnia i 24 kwietnia. W tych dniach czynne będą m.in. supermarkety, galerie handlowe, punkty usługowo-handlowe. Wszystkie sklepy będą natomiast zamknięte w niedzielę 17 kwietnia – WIELKANOC.

W niedzielę 10.04 będą otwarte wszystkie sklepy sieci Biedronka, Lidl, Kaufland, Aldi, Netto, Auchan, Dino, Stokrotka, Leclerc, Żabka. Zakupy w niedzielę 10 kwietnia zrobimy także w galeriach handlowych: w Lublinie będą to m.in. Vivo Lublin (dawniej Tarasy Zamkowe), Lublin Plaza, Galeria Olimp, Felicity Lublin, Skende Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.