Niedawno oddana, a już łatają dziury. Zapadnięta jezdnia na ul. Muzycznej (zdjęcia)

IMG 20170703 202631 min

Wykonawca przedłużenia ul. Muzycznej załatał dziurę w jezdni, która dosłownie zapadła się.

 

O zapadlisku w asfalcie na ulicy Muzycznej poinformował nas jeden z mieszkańców Lublina. Na szczęście nie wpadł w nią żaden samochód zanim dziury nie zabezpieczono pachołkami.

 

– Uważajcie na ul. Muzycznej. W jedni jest dziura, która ma około 20 centymetrów głębokości i szerokości. Kto by pomyślał, że miesiąc temu oddana, a już trzeba będzie ją naprawiać – pisze czytelnik Karol.

 

W poniedziałek wykonawca przystąpił do załatania powstałej dziury. Prawdopodobną przyczyną powstania zapadliska było wypłukanie ziemi spod asfaltu.

 

Przypomnijmy, że ulica Muzyczna została oddana do użytku 25 maja. Przedłużenie ul. Muzycznej zaczęła się jesienią ubiegłego roku ich wykonawcą jest konsorcjum firm PRD Lubartów i Intop. Koszt inwestycji to 41,9 mln zł.

 

Zdjęcia

IMG 20170703 202633 minIMG 20170703 202454 min

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.