Niecodzienne zawody pływackie z humorem. W roli głównej kabaret Ani Mru Mru

Dziś odbędą się niecodzienne zawody pływackie. Na basenie strefy H2O zamiast sportowców staną totalni amatorzy, którzy na luzie i z humorem podchodzą do sportu.

Czwartkowe zawody pływackie odbywają się w ramach V Olimpijskiego Dziesięcioboju Lubelskiego (ODL). To inicjatywa kilkunastu przyjaciół, głównie z lubelskiego środowiska mediowo-artystycznego, którzy zamiast biernie oglądać sport, sami go uprawiają. Wśród nich jest Marcin Wójcik z kabaretu Ani Mru Mru.

W tym roku grali już m.in. w squasha, w golfa, jeździli na skuterach na żużlowym stadionie, przedzierali się przez błoto w zawodach Hunt Run i brali udział w triathlonie.

Teraz będą ścigać się w Lublinie stylem grzbietowym, klasycznym i dowolnym na dystansie 50 metrów. Robić to będą na pewno z humorem, ponieważ jak mówią, daleko im do formy, techniki i stylu prawdziwych pływaków. Najważniejsze jednak dla nich są zdrowie i dobra zabawa.

Wstęp dla widzów na zawody jest bezpłatny. Start zawodów w czwartek, 29 września o godz. 20.30.

(fot. Dominik Wąsik)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.