Nie żyje dwóch obywateli Ukrainy. Mężczyźni mieli liczne rany kłute od noża

68 159676
36-letni obywatel Ukrainy został zatrzymany do sprawy zabójstwa dwóch mężczyzn | fot. KPP Puławy

Policjanci zatrzymali 36-letniego obywatela Ukrainy mogącego mieć związek ze śmiercią dwóch mężczyzn, których ciała znaleziono w niedzielę na terenie jednego z gospodarstw w Dobrosławowie.

Do tragicznego zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 13 na terenie gminy Puławy. Policjanci zostali powiadomieni o ujawnieniu zwłok dwóch mężczyzn, którzy posiadali na ciałach widoczne rany kłute. Do późnych godzin wieczornych na miejscu pracowali policyjni technicy pod nadzorem prokuratora.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że ofiarami byli dwaj obywatele Ukrainy, którzy byli zatrudnienia na terenie gospodarstwa szkółkarskiego w Dobrosławowie. Ciała obu mężczyzn, nosiły liczne rany kute w okolicach szyi i klatki piersiowej.

Jeszcze tego samego dnia policja zatrzymała osobę podejrzewaną o dokonanie tej zbrodni. To 36-letni obywatel Ukrainy, który pracował z ofiarami na terenie szkółki.

W związku ze sprawą, kryminalni zatrzymali 36 letniego obywatela Ukrainy. Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna znał ofiary i pracował razem z nimi w gospodarstwie szkółkarskim. Dziś trwają dalsze czynności procesowego z udziałem 36 latka” – mówi podkom. Ewa Rejn-Kozak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Puławach.

Obywatel Ukrainy podejrzewany o dokonanie tego czynu został zatrzymany i przebywa w areszcie. Na razie prokuratura nie zdradza motywu zbrodni. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

AKTUALIZACJA: Ukrainiec brutalnie zamordował dwóch kolegów w pracy. Kilka dni wcześniej okradł ich z pieniędzy

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.