Nie żyje Dolores O’Riordan. Wokalistka The Cranberries miała 46 lat

Nie żyje Dolores O'Riordan. Wokalistka The Cranberries miała 46 lat | fot. wikipedia

Nie żyje Dolores O’Riordan. Wokalistka grupy The Cranberries zmarła w trakcie sesji nagraniowej w Londynie. Miała 46 lat.

O śmierci wokalistki poinformował jej rzecznik prasowy. „Dolores O’Riordan zmarła dzisiaj nagle w Londynie. Wokalistka wraz z zespołem The Cranberries była na krótkiej sesji nagraniowej” – czytamy w oświadczeniu. Przyczyny śmierci nie zostały na razie ujawnione.

Piosenkarka była twarzą wokalistką grupy, która zyskała sławę w latach 90. takimi hitami jak „Zombie” (1994 r.) czy „Animal Insinct” (1999). The Cranberries grając od ponad 20 lat, sprzedali 40 mln płyt na całym świecie.

Zespół The Cranberries wystąpił w Lublinie w czerwcu 2016 roku. Koncert, który odbył się na Arenie Lublin był pierwszym występem zespołu po trzyletniej przerwie.2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Piękna, wspaniały wokal żal, niech spoczywa w pokoju. Dzisiaj będę słuchał Zombie o połowę ciszej.