Nie żyje 60-letni pacjent ze szpitala w Biłgoraju zakażony koronawirusem

szpital shutterstock
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Ministerstwo Zdrowia poinformowało o śmierci pacjenta ze szpitala w Biłgoraju, który był zakażony koronawirusem. Jego stan był ciężki.

„Z przykrością informuję, że w poniedziałek 30 marca 2020 r. w szpitalu w Biłgoraju zmarł 60-letni pacjent z infekcją COVID-19 w przebiegu niewydolności wielonarządowej. Pacjent został przyjęty do szpitala w stanie ciężkim” – informuje Agnieszka Strzępka, rzecznik prasowy wojewody lubelskiego.

Obecnie na terenie województwa lubelskiego jest w sumie 114 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2, w tym 4 osoby zmarłe.

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.