Nie żyje 13 osoba zakażona koronawirusem w Polsce. Nowe przypadki SARS-CoV-2

Zdjęcie ilustracyjne

Koronawirus w województwie dolnośląskim. Nie żyje zakażony pacjent ze szpitala w Bolesławcu. To trzynasta ofiara koronawirusa w całej Polsce.

Mamy 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 11 osób z woj. dolnośląskiego, 7 osób z woj. wielkopolskiego, 4 osób z woj. podkarpackiego, 2 osób z woj. kujawsko-pomorskiego, 2 osób z woj. lubuskiego, 2 osób z woj. śląskiego oraz po 1 osobie z woj. małopolskiego, opolskiego i warmińsko-mazurskiego.

Jednocześnie Ministerstwo Zdrowia poinformowało o trzynastej ofierze koronawirusa w Polsce. W szpitalu w Bolesławcu z powodu choroby COVID-19 zmarł 71-letni mężczyzna. Mężczyzna nie miał chorób towarzyszących. W sumie liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 957/13 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe).

Przypomnijmy, że dzisiejszej nocy zmarły dwie osoby zakażone koronawirusem we Wrocławiu szpitalu: 41-letni oraz 71-letni mężczyzna, którzy mieli choroby towarzyszące. Czytaj dalej…

Z powodu panującej epidemii, wprowadziliśmy na naszej stronie specjalną zakładkę KORONAWIRUS, w której znajdziesz wszystkie aktualne informacje związane z epidemią koronawirusa w Lublinie i województwie lubelskim.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.