Nie wiesz co zrobić z jedzeniem pozostałym po weselu? Podziel się z potrzebującymi

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Nie macie pomysłu co zrobić z jedzeniem, które zostało po weselu i jesteście z okolic Lublina? Jadłodzielnia działająca w naszym mieście chętnie przyjmie poweselne jedzenie, które trafi do potrzebujących.

Właściciele Jadłodzielni, która od połowy grudnia 2018 roku działa na targowisku przy al. Tysiąclecia w Lublinie wychodzą z pomocną dłonią do Młodych Par, które po przyjęciu weselnym nie mają co zrobić z resztkami jedzenia, a nie chcą by zostały wyrzucone.

Wspólnie możemy zapobiec zmarnowaniu się ogromnej ilości jedzenia. Wystarczy dobra wola Młodej Pary, aby zagospodarować nadwyżki weselnego jedzonka. Skontaktujcie się z nami, a pomożemy w organizacji transportu jedzenia”- apelują właściciele Jadłodzielni Lublin.

Kontaktować należy się poprzez wiadomość na facebooku Jadłodzielnia Lublin.

Jadłodzielnia zaprasza w poniedziałki od poniedziałku do soboty w godz. 8-17. Samoobsługowa jadłodzielnia mieści się na targowisku przy al. Tysiąclecia. Oznaczony punkt znajdziemy idąc od strony sklepu Społem „Bazar”. Punkt Foodsharing Lublin znajduje się w kiosku nr 97.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.