Nie widzieli sąsiada od kilku dni. Mundurowi dokonali makabrycznego odkrycia

zwłoki w mieszkaniu lublin straż pożarna pogotowie policja
Zwłoki w mieszkaniu przy ul. Środkowej w Lublinie | fot. czytelniczka Katarzyna

Mieszkańcy jednej z kamienic przy ul. Środkowej w Lublinie zgłosili służbom, że od dłuższego czasu nie wiedzieli swojego sąsiada. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Do zdarzenia doszło we wtorek o godz. 21.35 na Śródmieściu w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od zaniepokojonych mieszkańców jednej z kamienic przy ul. Środkowej, że od dłuższego czasu nie widzieli swojego sąsiada. Na miejsce został wysłany patrol policji.

Mundurowi na miejscu ustalili, że drzwi do mieszkania na pierwszym piętrze, w którym mieszkał mężczyzna były zamknięte. Policjanci wezwali na miejsce strażaków, którzy otworzyli drzwi balkonowe. Po wejściu do środka dokonali makabrycznego odkrycia.

W jednym z pomieszczeń ujawniono zwłoki mężczyzny. Wiadomo, że mężczyzna mieszkał sam, a mieszkanie było zamknięte od środka. Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora oraz technika kryminalistyki.

Wstępne oględziny wykluczyły, by do śmierci mężczyzny przyczyniły się osoby trzecie. Jego zwłoki zostały zabezpieczone i przekazane do sekcji zwłok, która ma ustalić przyczynę śmierci.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.