Nie widzieli sąsiada od dwóch tygodni. Policjanci weszli do jego mieszkania

IMG 20190710 152825

W poniedziałek mieszkańcy ul. Hutniczej w Lublinie zgłosili służbom, że od dłuższego czasu nie widzieli swojego sąsiada. Niestety, spełnił się najczarniejszy scenariusz.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z mieszkań przy ul. Hutniczej w Lublinie. Policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańców, że od około dwóch tygodni nie widzieli swojego 60-letniego sąsiada.

Policjanci weszli do mieszkania i w jednym pomieszczeń znaleźli ciało lokatora. Stan rozkładu zwłok wskazuje, że mężczyzna nie żyje od dłuższego czasu.

Ciało 60-latka zostało zabezpieczone do sekcji zwłok, która pomoże wyjaśnić dokładne przyczyny śmierci mężczyzny. Wstępne oględziny wskazują, że do jego śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie.

Policja prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.