„Nie ustąpił pierwszeństwa”, nagranie ku przestrodze. Opel uderzył w bok dodge’a

Opel uderzył w bok dodge'a na ul. Unickiej
Opel uderzył w bok dodge'a na ul. Unickiej | fot. czytelnik Krzysztof

Kierowca opla nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu dodgem, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów na skrzyżowaniu w centrum Lublina.

Opel uderzył w bok dodge’a

Do kolizji doszło w poniedziałek (13.05) kilka minut przed godz. 17:00 na skrzyżowaniu ulic Walecznych, Unicka i Podzamcze w Lublinie. Tam zderzyły się dwa samochody osobowe: opel i dodge. Zdarzenie zostało zarejestrowane przez wideorejestrator naszego czytelnika.

Na nagraniu widać jak kierujący samochodem marki Opel zamierza skręcić z ul. Walecznych w ul. Podzamcze. Podczas tego manewru nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu samochodem marki Dodge, który zamierzał skręcić z ul. Unickiej z ul. Walecznych.

Obydwa pojazdy spotkały się na środku skrzyżowania, opel uderzył w bok dodge’a. Na szczęście nikt w wyniku tego zdarzenia nie ucierpiał.

NAGRANIE

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.