Nie Marsz Równości, a Marsz Tolerancji przejdzie ulicami Kraśnika. Znamy szczegóły

tęczowa flaga trzymana przez uczestnika parady
Tęczowa flaga | fot. shutterstock

Nie Marsz Równości tak jak pierwotnie zapowiadano, a Marsz Tolerancji przejdzie jesienią ulicami Kraśnika. Poznaliśmy szczegóły planowanego wydarzenia.

Marsz Tolerancji w Kraśniku (Marsz Równości)

Organizatorzy kraśnickiego marszu równości zmienili nazwę wydarzenia na Kraśnicki Marsz Tolerancji 2021. Wydarzenie zostało zaplanowane na sobotę, 9 października. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Zwykłe HEJT STOP z siedzibą w Warszawie.

Uczestnicy mają zebrać się od godz. 12.00 przed Centrum Kultury i Promocji w Kraśniku, gdzie nastąpi przywitanie gości. Planowana trasa przemarszu uczestników: al. Niepodległości, ul. Mickiewicza, ul. Juliusza Słowackiego, przystanek FŁT, al. Niepodległości, stadion MOSiR. Planowe zakończenie zgromadzenia o godz. 17.00. Organizatorzy spodziewają się ok. 150 uczestników.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.