Nie chciał trafić za kratki, więc ukrył się w szafie

napis policja na masce samochodu
fot. Policja

Puławscy kryminalni zatrzymali 33-latka, poszukiwanego przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna tak bardzo nie chciał trafić za kratki, że przed policjantami ukrył się w szafie.

Był poszukiwany przez sąd

W tym tygodniu, kryminalni zajmujący się poszukiwaniami zapukali do jednego z mieszkań w Puławach. Policjanci podejrzewali, że może tam przebywać poszukiwany 33-letni mężczyzna. Mimo zapewnień członków rodziny o tym, że nikogo nie ma w domu, funkcjonariusze nie dali temu wiary i weszli do mieszkania.

Puławianin był bowiem poszukiwany do odbycia dwóch kar pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko rodzinie i opiece, dlatego robił wszystko, aby ukryć się przed organami ścigania. Jak się okazało, policjanci mieli dobre przypuszczenia i poszukiwany faktycznie był w mieszkaniu… tylko dobrze ukryty, na samym dnie szafy stojącej w pokoju.

Na niewiele zdała mu się ta kryjówka, prosto z szafy trafił na komendę, a stamtąd do zakładu karnego, w którym spędzi kilkanaście najbliższych miesięcy.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.